ONLINE SLUŽBY
video služby
tisk

Neděláme online. Děláme medical online

Nebojte se naskočit do online světa

Ať už hledáte funkční a vizuálně atraktivní webové stránky, nebo chcete efektivně komunikovat na zdravotníky a pacienty prostřednictvím sociálních sítí, naše online služby jsou vám k dispozici.

Vytvoříme pro vás jedinečné webové stránky s atraktivní grafikou a vyladěným obsahem. Spravujeme profily na sociálních sítích Facebook a Instagram. S radostí převezmeme i vaši online reklamu a zoptimalizujeme ji. Díky dovednostem v nastavení reklam v systémech Google Ads a Sklik, vaše značka dosáhne ještě lepších výsledků.

Známe zdravotnický obor a víme, že reklama zde má své specifika a omezení. Respektujeme legislativní rámec a přitom stále hledáme kreativní cesty, jak komunikovat s lékaři a pacienty.

Chcete pomoct s onlinem? Kontaktujte nás zde!

Přidejte se k nám na vzrušující cestu tvorby videí

Vytvoříme pro vás spoty, klipy, TV reklamy, promo videa, dokumenty, virály, sponzorské vzkazy, instore i PR snímky či videa z virtuálního světa.

Navíc, naše služby zahrnují i lokalizaci videí do různých jazyků, včetně komplexních reanimací obrazu a dabingu. Takže ať už se vaše zpráva šíří kamkoliv po světě, jsme připraveni zajistit, že bude srozumitelná pro každého diváka.

Chcete vytvořit nebo lokalizovat video? Kontaktujte nás zde!

Precizní tisk a včasné dodání

Vytiskneme vaši reklamu za skvělou cenu a postaráme se o to, aby byla dodána včas a na místo, které potřebujete. Třeba až k lékařům na stůl nebo k pacietům do ordinací.

Tiskneme na širou škálu materiálů a formátů. Vyrábíme také polepy i velkoformátovou reklamu. A už jste slyšeli o našich speciálních přilnavých materiálech, které po aplikaci můžete sundat či je volně přemísťovat z místa na místo a stále drží?

Poptáváte kvalitní tisk za férovou cenu? Kontaktujte nás zde!

Videa, online a weby

Zdravotnický marketing i v digitální podobě

Tvoříme cílené kampaně pro zdravotnictví

Máme dostatek zkušeností, které můžeme aplikovat pro vaše kampaně v oblasti medical marketingu. A rádi se s vámi pustíme do vymýšlení a realizace originálních, neotřelých i bláznivých nápadů.

Poleťte s námi do světa medical marketingu a vaše komunikace nabere ten správný směr.

Originální zakázky máme rádi!

Máte nápad a nevíte na koho se obrátit? Poptejte nás! Rádi zrealizujeme vaší zakázku na míru a přidáme i svoje nápady.

TT
Partnerství. Spolehlivost. Medical marketing.
Pro změnu v nastavení COOKIES klikni ZDE