Poskytneme nástroje pro váš zdravý dialog se zdravotníky a pacienty.

  • Známe prostředí českých ordinací a doručíme vaší komunikaci k lékařům a pacientům.
  • Vytváříme, tiskneme  a distribuujeme zdravotnické kampaně.
  • Zajišťujeme vzdělávací akce pro lékaře i nelékařské zdravotnické pracovníky.
  • Staráme se o vaše sociální sítě.
  • Zajistíme také marketingové průzkumy, mystery shopping a řadu dalších aktivit na míru.

S čím vám rádi pomůžeme?

Netvrdíme, že umíme vše na světě. Naší specializací je medical marketing. Chceme, aby spolupráce byla pro naše klienty nejen přínosná, ale i příjemná a mohli se na nás spolehnout. Prostě jsme "tak trochu jiná agentura."

Grafický design, DTP, POS/ POP materiály

Pomůžeme vám oslovit zákazníky na první pohled. Navrhneme a vytvoříme marketingové brožury, trhací bloky, plakáty, reklamní cedule, billboardy a další. Tiskneme na všechny druhy materiálů, včetně speciálních, které do ČR přímo dovážíme.


Edukační materiály na míru

Ve spolupráci s předními odborníky v dané oblasti pro Vás vytvoříme srozumitelné a atraktivní sdělení pro určenou cílovou skupinu (lékaře, zdravotní sestry, pacienty, lékarníky atd.). Vizuálně jej ztvárníme do zajímavé podoby. Materiály dodáváme klientům nejen v tištěné formě, ale i v online verzích, ve formě videa a pod.

Zdravotnický kurýr

Oblíbená služba u lékařů. Vytvoříme, zkompletujeme a doručíme zdravotníkům boxy obsahující edukační i reklamní materiály (brožury, bločky, průkazky, vzorky atp.).

Lékařům též posíláme i jednoduchá sdělení ve formě dopisu, například o změně úhrady, SPC a pod.


Online služby

Navrhneme kompletní webové stránky na míru, včetně odborných textů a grafiky. Vytvoříme profily na sociální sítích Facebook a Instagram, které budeme rádi spravovat, nastavíme reklamu na obou platformách v systému Business manager. Nastavíme vaší online reklamu v systémech Google Ads a Sklik.

Video Studio

Vytváříme spoty, klipy, TV reklamy, promo videa, dokumenty, virály, sponzorské vzkazy, instore i PR snímky či videa z virtuálního světa.  Vyrobíme jazykové mutace videí (lokalizace) včetně složitých reanimací obrazu, dabingu a mnoho jiného.    

Kongresy a semináře

Zajišťujeme vzdělávácí akce pro lékaře i nelékařské zdravotnické pracovníky. Nabízíme profesionální organizaci a pořádání seminářů, konferencí, kongresů, sympozií a různých doprovodných akcí. Vše včetně příslušné akreditace.

Další služby - řešení na míru

Oslovte nás a dohodneme řešení na míru. Určitě to znáte, přemýšlíte, co nového byste ještě mohli ve svých kampaních vymyslet. Pojďme dát hlavy dohromady a zrealizovat spolu inovativní efektivní kampaň.


Máme rádi originální zakázky

Máte nápad a nevíte na koho se obrátit? Poptejte nás. Rádi zrealizujeme vaší zakázku na míru a přidáme i svoje nápady.